Onze hulp nodig? Wij zijn er voor u.

Adres informatie

RAAK
Bautersemstraat 68
2800 Mechelen
Belgium
Tel. +32 2 658 29 58
info@raak.be
BTW BE 0689 715 926

Hoe bereikt u ons?

U bereikt RAAK makkelijk met het openbaar vervoer. Ons kantoor ligt op 5 minuten wandelen van Mechelen Centraal Station. De wegbeschrijving van het station naar RAAK vindt u onder de tab "Te voet".

Contacteer ons

Ontmoet ons team

Tim Karpisek

Managing director
tim.karpisek@raak.be
+32 2 658 29 59

Onno Hesselink

Creative director
onno.hesselink@raak.be
+32 2 658 00 11

Hanna Fiszer

Teamlead digital marketing
hanna.fiszer@raak.be
+ 32 2 658 29 58

Ines Cockx

Digital marketeer
ines.cockx@raak.be
+32 2 658 29 52

Sofie Holemans

Digital marketeer
sofie.holemans@raak.be
+ 32 2 658 29 47

Wiene Van Guyse

Digital marketeer
wiene.vanguyse@raak.be
+32 2 658 29 47

Marlies Mees

Digital marketeer
marlies.mees@raak.be
+32 2 658 29 68

Cedric Van Gaever

Digital Marketeer
cedric.vangaever@raak.be
+32 2 658 29 57

Charlotte Vermeulen

Digital marketeer
charlotte.vermeulen@raak.be
+32 2 658 29 55

Denis Vandepitte

Digital strategist
denis.vandepitte@raak.be
+ 32 2 658 29 57

Ian Lennon

Senior consultant
Ian.lennon@raak.be
+32 (0)2 658 29 68

Chris Orsini

Teamlead development

Tim de Rop

Information architect

Joke Gysen

Front-end developer

Sven Vervloet

Back-end developer

Mathias De Ridder

Front-end developer

Sam Castaigne

Front-end developer

Vincent Adriaensens

Graphic designer

Lucas Olaerts

Graphic designer

Els Vandecan

Graphic designer

Frie Van der Planken

Copywriter

Chris Dexters

Copywriter

Pieterjan Van Wyngene

Creative Content Strategist