Onze hulp nodig? Wij zijn er voor u.

Adres informatie

RAAK
AXA Building
Grote Steenweg 214 bus 9
2600 Berchem
Belgium
Tel. +32 2 658 29 58
info@raak.be
BTW BE 0689 715 926

Wegbeschrijving

Met het openbaar vervoer

U bereikt RAAK makkelijk met het openbaar vervoer. Ons kantoor ligt op 10 minuten wandelen van station Antwerpen-Berchem. Van hieruit hebt u meermaals per uur een directe verbinding met de belangrijkste treinstations van het land.

10 minuten wandelen vanuit station Antwerpen-Berchem

  • Neem de stationsuitgang aan de Posthoflei en wandel naar links richting de Binnensingel.
  • Sla rechtsaf op de Binnensingel en volg die ongeveer een kilometer.
  • Eens u onder de brug bent doorgewandeld ziet u de AXA Building rechts voor u.
  • Sla aan de volgende verkeerslichten rechtsaf, en ga de Grotesteenweg op.
  • Neem de eerste straat op uw rechterkant, de Uitbreidingsstraat.
  • De ingang naar de RAAK-receptie vindt u aan deze kant van de AXA Building.

Sneller?
Bus 21 of 32 van De Lijn brengt u in 5 minuutjes van station Antwerpen-Berchem naar de bushalte Grotesteenweg, vlak bij ons kantoor. Aan de hoofdingang van station Antwerpen-Berchem kunt u eveneens een Blue-Bike huren.

Met de wagen

De AXA Building is gelegen aan de Binnensingel in Berchem. Vlot bereikbaar via de E19 vanuit Brussel (volg richting Berchem na de Craeybeckxtunnel), de E313/E19/E34 vanuit Hasselt (uitrit 4 - Berchem) en de E17/E34 vanuit Gent (uitrit 5 – Berchem).

Contacteer ons

Ontmoet ons team

Tim Karpisek

Managing director
tim.karpisek@raak.be
+32 2 658 29 59

Onno Hesselink

Creative director
onno.hesselink@raak.be
+32 2 686 00 11

Hanna Fiszer

Teamlead digital marketing
hanna.fiszer@raak.be
+32 2 658 29 36

Ines Cockx

Digital marketeer
ines.cockx@raak.be
+32 2 658 29 52

Sofie Holemans

Digital marketeer
sofie.holemans@raak.be
+32 2 658 29 47

Wiene Van Guyse

Digital marketeer
wiene.vanguyse@raak.be
+32 2 658 29 33

Marlies Mees

Digital marketeer
marlies.mees@raak.be
+32 2 658 29 35

Cedric Van Gaever

Digital Marketeer
cedric.vangaever@raak.be
+32 2 658 29 68

Samuel Sieben

Digital marketeer
samuel.sieben@raak.be
+32 2 658 29 30

Annelies Tans

Digital marketeer
annelies.tans@raak.be
+32 2 658 29 55

Denis Vandepitte

Digital strategist
denis.vandepitte@raak.be
+32 2 658 29 57

Ian Lennon

Senior consultant
Ian.lennon@raak.be
+32 2 658 29 31

Chris Orsini

Teamlead development

Tim de Rop

Information architect

Joke Gysen

Front-end developer

Sven Vervloet

Back-end developer

Mathias De Ridder

Front-end developer

Sam Castaigne

Front-end developer

Vincent Adriaensens

Graphic designer

Lucas Olaerts

Graphic designer

Els Vandecan

Graphic designer

Frie Van der Planken

Copywriter

Chris Dexters

Copywriter