Onze hulp nodig? Wij zijn er voor u.

Adres informatie

RAAK
Bautersemstraat 68
2800 Mechelen
Belgium
Tel. +32 2 658 29 58
info@raak.be
BTW BE 0689 715 926

Hoe bereikt u ons?

U bereikt RAAK makkelijk met het openbaar vervoer. Ons kantoor ligt op 5 minuten wandelen van Mechelen Centraal Station. De wegbeschrijving van het station naar RAAK vindt u onder de tab "Te voet".

Contact us

Ontmoet ons team

Tim Karpisek

Managing partner
tkarpisek@raak.be
+32 2 658 29 59

Serge Van de Zande

Managing Partner
svandezande@luon.com
+32 2 686 01 27

Onno Hesselink

Creative Director
ohesselink@raak.be
+32 2 658 00 11

Sybren Camerlynck

Team Lead Manager
scamerlynck@raak.be
+32 2 658 29 33

Ines Cockx

Campaign manager
icockx@raak.be
+32 2 658 29 52

Hanna Fiszer

Campaign manager
hfiszer@raak.be
+ 32 2 658 29 58

Julie Verschueren

Marketing project manager
jverschueren@raak.be
+ 32 2 658 29 55

Sofie Holemans

Marketing account executive
sholemans@raak.be
+ 32 2 658 29 47

Denis Vandepitte

Customer success manager
dvandepitte@raak.be
+ 32 2 658 29 57

Chris Orsini

Development team lead

Tim de Rop

Information architect

Joke Gysen

Front end developer

Sven Vervloet

Back-end developer

Mathias De Ridder

Front-end developer

Sam Castaigne

Front-end developer

Zoë Slock

Graphic designer

Lucas Olaerts

Graphic designer

Els Vandecan

Graphic designer

Chris Dexters

Copywriter

Frie Van der Planken

Copywriter